4 תשובות
תחשבי כמה עולה לך הזמן והייצור של הבובה לצורך העניין לייצר אחת לוקח שעתיים אז תעשי 32+32+x)עלות הייצור)=המחיר
לפחות 40 לאחת
אנונימי
שואל השאלה:
אבל בתור מתחילה כמה בערך לוקחים? לאחת
אבל בתור מתחילה כמה בערך לוקחים? לאחת
תחשבי לפי מחיר החומרים וכמה זמן לקח לך לסרוג את זה
באותו הנושא: