2 תשובות
הזמנו עוגה כזאת למורה שלי, עלה לנו 250 ש"ח.
זה בסביבות של 250 אבל ראיתי איזה עמוד באינסטגרם שהעלו איך הם מכינים תעוגה הזאת וזה ייצא בול אותו דבר יותר משתלם להכין לבד קוראים לעמוד הזה matcon_il
באותו הנושא: