8 תשובות
3 שח בערך
בדרך כלל לוקחים מחיר מלא שהוא כולל הליום. ויש כאלה שבנפרד, נותנים לך מחיר על בלון ומחיר עבור נפח שזה תוספת של כמה שקלים. זה תלוי, משתנה מאחד לאחד ותלוי גם איפה את קונה. אני מאמינה שלנפח זה לא יותר משישה שקלים.
ממ יש חנויות 10 ב 10
אבל בדרכ 3
בממוצע ארבע שקל בערך
בין 2 ל4.. תלוי איפה את גרה חחח
2 שח בדרך כלל כולל הבלון