5 תשובות
זה תלוי בגודל ( אם את לוקחת תמארז הקטן או הגדול) אני חושבת בין 15- 23
20 ומשהו
בדקתי.. מארז גדול של 28 יחידות עולה 25.90
זה תלוי בכמות ותדעי שזה לא כזה יקר כי מגיע לך הרבה בחבילה אחת
זה תלוי בגודל ומספר המארזים..
באותו הנושא: