5 תשובות
1.90.
שקל בדיוק
שקל ,שתיים בערך.. רק שאלות על לימונים ישלך חחח
חצי שקל אפילו לדעתי הרי אתה רוצה לקנות בבודד ולא בקילו
באותו הנושא: