9 תשובות
שואל השאלה:
לשבוע
לשבוע
שואל השאלה:
אז זהו שאין לנו מושג ובגלל שאנחנו 10 אמרנו שכול אחת תזרוק 150 שקל יצא לנו 1500
אז זהו שאין לנו מושג ובגלל שאנחנו 10 אמרנו שכול אחת תזרוק 150 שקל יצא לנו 1500
1500 ל10 בנות לא נראה לי יספיק חח אמא שלי מוציאה איזה 800 ל4 נפשות שמספיק לשבוע
תעשו רשימה של דברים שחובה לאכול למשל בשר, ציפס, ירקות, שתייה
תחשבו כמה עולה יחיד
ואז תחליטו ביחד כמה כדאי לפי העין לקנות נגיד לדעתי 3 שקיות ציפס אולי יספיקו ל10 בנות לשבוע ואז תחשבו בסוף בסוף כמה בסהכ
תהנו
תעשו רשימה של דברים שחובה לאכול למשל בשר, ציפס, ירקות, שתייה
תחשבו כמה עולה יחיד
ואז תחליטו ביחד כמה כדאי לפי העין לקנות נגיד לדעתי 3 שקיות ציפס אולי יספיקו ל10 בנות לשבוע ואז תחשבו בסוף בסוף כמה בסהכ
תהנו
אנונימית
תקנו שם בסופר לא פה.. וגם אתם תאכלו בחוץ
אני אכלתי שם כל היום במסעדות בחוץ. בכל זאת חופשה וקנינו לחדר כמה חטיפים עוגיות נס קפה וחלב
לכמה זמן?תלוי אם אם יש כאלה שיותר אוכולות או פחות
מה אתן רוצות לאכול ? לכמה זמן בערך ?
אנונימית
תנסי לפי העין... כמה שכל אחת אוכלת...
שואל השאלה:
אז זהו שאנחנו קצרות בכסף .. ומן הסתם אנחנו קונות בסופר באילת .. אז נגיד כול אחת תזרוק 200 יצא 2,000 זה לא יותר מידי?
אז זהו שאנחנו קצרות בכסף .. ומן הסתם אנחנו קונות בסופר באילת .. אז נגיד כול אחת תזרוק 200 יצא 2,000 זה לא יותר מידי?
באותו הנושא: