7 תשובות
הולי שיט
אצלנו פיצה עולה 85 שקל בערך._.
אצלנו פיצה עולה 85 שקל בערך._.
שואל השאלה:
85 על בצק עם עגבניות?
85 על בצק עם עגבניות?
יש לי מתחת לבית פיצה שמש ב 20 שקל
שואל השאלה:
זה טעים?
הבעלים מצליח להרוויח? רק הפרודוקטים יעלו לו יותר ושלא נדבר על השכר לעובדים וכו' וכו' וכו'
זה טעים?
הבעלים מצליח להרוויח? רק הפרודוקטים יעלו לו יותר ושלא נדבר על השכר לעובדים וכו' וכו' וכו'
כן אנחנו יישוב קטן אז הם לוקחים מלא
יש לי מעל הבית 20 שקל של פיצה שמש..
באותו הנושא: