3 תשובות
אין לי שמץ אני רק יודעת שיוגורט זה 24 שקל לקטן הם קצת יקרים אבל זה שווה כל שקל
אנונימית
לא יקר בכלל. כדור אחד עולה 17 זול מאוד וטעים. ממליצה .
אני יודעת שכדור אחד 17