6 תשובות
תלוי איפה את קונה אבל בסביבות 100-300
תשאילי אחד?
אנונימי
תגידי למורה שלך שאת לא יכולה להרשות לעצמך... תקני מילון רגיל
אנונימית
200 - 400 שקל משהו כזה תלוי איפה אתה קונה יכול להיות יקר ויכול להיות גם זול
לי עלה בסביבות 100 150
שואל השאלה:
אין לי כסף לזה ואני מחוייבת להביא לבית ספר, מה לעשות?
אנונימית