9 תשובות
אני קניתי אותם בסופר פארם/בי ...
זה לא ממש אוכל... זה נשנוש... כנשנוש זה אחלה וברור שיותר טוב משוקולד ומתוקים אחרים (לאלה שעולים במסה או מנסים לרזות) אבל כאוכל... לא ממש...
שואל השאלה:
כמה זה עולה ?
אנונימית
יקר ולא נחוץ, תכיני בבית
אני קניתי 15 לחטיף... לא ממש שווה את זה...
שואל השאלה:
איך מכינים בבית?
אנונימית
אני לא ספר מתכונים תחפשי ביוטיוב חחח
סופר פארם וbe יש
אפשר לאכול אותם ביומיום רצוי שלא יותר מאחד ביום
בסופר פארם
בארץ? 15-20
בחול? 6-8
את יכולה להזמין מi herb
myprotein
vitaminninja